Клип GE Datex-Ohmeda Oxy-F4-N возрасни Spo2 сензор, 3M, P9310B, производители и добавувачи Compatiblee | Medke

Добавувач на професионални медицински додатоци

13 години искуство во производството
 • info@medke.com
 • 86-755-23463462

Клип GE-Datex Ohmeda окси-F4-N возрасни Spo2 сензор, 3M, P9310B, Compatiblee

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  карактеристики

  • GE Datex-Ohmeda Oxy-F4-N Компатибилен возрасни клип Spo2 сензор, 3M
  • P / N:   P9310B
  • Голема цена / перформанси сооднос
  • Прецизно мерење и брзо одговори
  • Лесно да се чисти и поправка
  • латекс
  • Една година гаранција
  • 3m TPU кабел, сивата
  • 1pcs / торба

  Доволно акции (да ме контактирате за голема количина) 

  детали Фото

   52341321

  CN12

  компатибилност

  S / 5, како / 3, CS / 3 Модуларен монитори; со M-серија модули; Cardiocap / 5, Cardiocap S / 5 светлината монитор; Capnomac Ultima Satlite Плус II

  плаќање

  Ние го прифатат плаќање преку ТТ (Телеграфска трансфер) и L / C. Тоа е минимален износ потребен за L / C. За мали нарачки на примероци, тоа е прифатлива од страна на Western Union и PayPal.


 • Претходно:
 • Следно: