Mindray ИБП кабел за USB Трансдуцерот, производители и добавувачи B0912 | Medke

Добавувач на професионални медицински додатоци

13 години искуство во производството
 • info@medke.com
 • 86-755-23463462

Mindray ИБП кабел за USB конвертор, B0912

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 10 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Medke P / N: B0912

  Mindray IBP адаптер за црево, погодни за USB Трансдуцерот

  латекс

  3m TPU кабел

  Шест месеци гаранција

  CE / ISO 13485 FSC ФДУ

  Пакети: не-стерилизација, индивидуални пакет со настава

   

  компатибилност

  Mindray: BeneView BeneView T5 T6 BeneView T8 МПМ

   

  спецификации

  Безбедност: IEC 60101-1 одобрен, согласно со ГДС 93/42 / ЕЕЗ и AAMI / ANSI SP10

  Собна температура: 0 до 40 ° C (32 до 104 ° F)

  Релативна влажност: 15% до 95%

  Материјали: Квалитет TPU јакна кабел; Медицински ПВЦ захват; Позлатен пиновите и најлон приклучок

   

  плаќање

  Ние го прифатат плаќање преку ТТ (Телеграфска трансфер) и L / C. Тоа е минимален износ потребен за L / C. За мали нарачки на примероци, тоа е прифатлива од страна на Western Union и PayPal.
 • Претходно:
 • Следно: