Rreth nesh

e7e1f7051

Medke, e themeluar në Shenzhen të Kinës që nga viti 2008, është afër aeroportit ndërkombëtar Shenzhen Bao'an. Medke e specializuar në prodhimin e produkteve të Kujdesit Shëndetësor. Produktet kryesore të parë fazë përfshijnë Nebulizers dhe kompresorë, dhe monitoron pajisje të tilla si sensorë SpO2 dhe kabllove, kabllot EKG / EKG, NIBP pranga dhe hoses, kabllo përshtatës IBP, hetimet e temperaturës me menaxhimin e cilësisë TUV ISO13485 dhe CE, certifikatë FDA, CFDA.

Punonjësit tanë janë me përvojë dhe të shkëlqyer të cilët janë të reja dhe gjithmonë do të përmbushë përgjegjësinë tonë. Duke u ndalur në klientët, produkteve dhe shërbimeve, ne kemi ndihmuar klientët tanë të jenë më të suksesshëm. Ne krijimin e produkteve me punën e madhe dhe çmime të mëdha, të cilat do të përmirësojnë imazhin e etiketës "Made nga Medke".

histori

2008Medke themeluar me një kapital të regjistruar prej 1 milion, zona bimore e 1,000m².

2009 Ne kemi marrë pjesë në ekspozita mjekësore profesionale vendore dhe ndërkombëtare, për të eksploruar tregun e ri.

2010 Zona Plant zgjeruar për 2000m².Medke mori pajisjes medicinale Manufacturing Enterprise Licenca për të gjithë monitorimin e pacientit dhe pajisje EKG makine.

2012 Medke arritur një pjesë më të madhe të tregut, e fituar "pajisje mjekësore Enterprise Distribution licencë".

2013 Regjistruar "Medke", compressor Nebulizer Series nisur.

2.014 marrë TUV 13485 2003 menaxhimit të cilësisë dhe certifikatë CE, Enterprise Resource Planning (ERP) software aplikuar në kompani.

2015 Medke produkte të përfituara CFDA (Kina FDA) pas Kinës Food and Drug Administration Testimi. Shtuar kapital 10 milion.

2016certifikatë Got FDA, të hapur në tregun e SHBA. 

2018Zona Plant zgjeruar për 3000㎡. Regjistroni sensor mbyllur teknologjinë e paketimit për sensor seri spo2.

TIM 图片 20190110094926
TIM 图片 20190110094937
$ ~ `S ~ @ MJ] FZR`3V) (_) IW88
1) 0F (Y7`4AA}] 502L64 $ 9ZO
1 (3)
1 (2)
1 (2)
1 (1)
1 (1)