Rreth Medke

Lexo më shumë
 • Rreth nesh

  Rreth nesh

  MEDKE u themelua në vitin 2008, është një prodhues pajisje mjekësore, në veçanti të përqëndrohet në pajisje fushë monitoruar.
 • koncept

  koncept

  Sigurimi kosto-efektive produktet vazhdimisht rritjen reputacionin Medke vazhdimisht

Lajme dhe Ngjarje

Shiko te gjitha
 • Njoftim ekspozitë

  Njoftim ekspozitë

    Medke është e vendosur në Bao'an Shkencës dhe Teknologjisë rajon, ngjitur me Aeroportit Ndërkombëtar Bao'an, dhe së shpejti do të shfaqen në Bao'an Expo me seri më të fundit të produktit në vitin 2019. 25 shtator, Konventa Ndërkombëtare Shenzhen dhe Qendra Ekspozita, booth ynë në Sallën 4, C1 ...
 • Funksioni i Pulsi oksimetrik

  Një monitoruar gjak-oksigjen tregon përqindjen e gjakut, që ngarkuar me oksigjen. Më konkretisht, ajo masa çfarë përqindje e hemoglobinës, proteina në gjakun që mbart oksigjen, është i ngarkuar. vargjet e pranueshme normale për pacientët e pa patologjie pulmonare janë nga 95 deri 99 përqind. Per nje...
WhatsApp Online Chat!